Környezetmérnök (Nagykanizsa)

Humán Centrum Kft.

Környezetmérnök

Leírás

Partnerünk a magyar olajipar nagymúltú vállalkozása, mely meghatározó az olajkutak fúrása, karbantartása területén.

Feladatok

  • A Társaság Környezetvédelmi tevékenységének koordinálása, jogszabályi megfelelés biztosítása az integrált irányítási rendszer szerint
  • Környezetvédelmi engedélyek előkészítése
  • Kémiai kockázatértékelés nyomon követése, felülvizsgálata, frissítése
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos akcióprogramok előkészítése, megvalósulásának nyomon követése
  • Társasági szabályzatok készítése, meglévő szabályzatok frissítése a környezetvédelem területén
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos meglévő oktatási anyagok felülvizsgálata, új oktatási anyagok készítése
  • Részvétel a balesetek, kvázi balesetek kivizsgálásában
  • Oktatások megtartása
  • Auditokban való aktív részvétel, kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Fúró-, lyukbefejező- és kútjavító berendezések környezetvédelmi szempontú ellenőrzése havi szinten
  • Telephelyek környezetvédelmi szempontú ellenőrzése

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősséget, kihívást jelentő feladatok egy nagy múltú olajipari vállalatnál, mely a MOL Csoport tagja
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Elvárások

  • Felsőfokú környezetmérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, proaktív személyiség
  • Határozott és dinamikus fellépés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Gáz- és olajipari területen szerzett tapasztalat
  • Szakértői jogosultság megléte
  • Ügyfélkapun történő adatszolgáltatás ismerete
  • Cégkapu ismerete
  • Munkavédelmi technikusi végzettség

  • <ul>
  • <li>Teljesítménybónusz</li>
  • <li>Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag</li>
  • <li>Home office lehetőség</li>
  • <li>Egészség-, élet- és baleset biztosítás</li>
  • </ul>

Munkavégzés helye

  • Nagykanizsa
Nagykanizsa