Környezetvédelmi gyakornok (Veresegyház)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Környezetvédelmi gyakornok

Feladatok

  • Adatok gyűjtése és feldolgozása a cég EU környezetvédelmi megfelelőségéről
  • Erőműfelújítások, projektek biztonsági adatainak kezelése
  • Kimutatások készítése
  • Tréningtervek és vizsgák, valamint a vevő visszajelzések adminisztrációja

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos angol nyelvtudás, elsősorban írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Órarendhez alakítható rugalmas beosztás
  • Hosszú távú munkalehetőség (min. 1 év)
  • Személyes fejlődést támogató szakmai kihívások
  • Nemzetközi kapcsolatépítési lehetőségek
  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
  • Kedvezményes fitneszterem használat
  • Bruttó 1400Ft/óra diákbér

Előnyök

  • Környezetvédelmi, mérnöki vagy IT területen folytatott tanulmány előnyt jelent

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház