Környezetvédelmi mérnök (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Környezetvédelmi mérnök

Feladatok

  • Környezetvédelmi szempontú ellenőrzések, bejárások elvégzése, az előzetesen feltárt hiányosságok visszaellenőrzése, javaslattétel a probléma, szabálytalanság megszüntetésre;
  • Környezetvédelmi szaktevékenység ellátása: bevallások készítése, nyilvántartások készítése, mérések koordinálása, IPPC engedélyeztetés és más engedélyeztetésekben való közreműködés;
  • Hulladékgazdálkodási és környezetvédelmi megbízotti feladatok ellátása;
  • Új jogszabályok, rendeletek, szabványok követése, azok gyakorlati alkalmazásának elősegítése, implementálása a belső szabályzatokba (KIR rendszer fenntartása);
  • Környezetvédelmi oktatások készítése, képzések tartása;
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, alvállalkozókkal és társterületekkel.

Elvárások

  • Környezetmérnök végzettség;
  • Min. 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat környezetvédelem területén;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint);
  • Környezetvédelmi jelentési WEB felületek ismerete.

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások;
  • Versenyképes alapbér;
  • Cafetéria - SZÉP kártya;
  • Étkezési támogatás;
  • Bejárás támogatása;
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat;
  • Modern irodai munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

  • Komárom, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom