Környezetvédelmi Mérnök (Kecskemét)

Környezetvédelmi Mérnök

Leírás

Kecskeméti, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Környezetvédelmi Mérnök pozícióba.

Feladatok

  • Fenntarthatósági irányítási rendszer működésének támogatása,
  • Rendszeres belső kommunikáció fenntartása és intézkedések előrehaladásának monitorozása,
  • Belső és külső ellenőrzés támogatása,
  • Partnerünk energiatervezetének összekapcsolása végrehajtással együttműködve különböző csapatokkal Magyarországon, Németországban és Japánban,
  • Anyavállalattal szoros együttműködés,
  • Hozzájárulás a magyar jogszabályoknak való megfeleléshez.

Elvárások
  • Környezetmérnöki felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Tapasztalat a következő tanúsítványokban: ISO14001, GHG Protocol, RE100.

Amit kínálunk
  • Izgalmas, változatos feladatok,
  • Támogató és fiatalos csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Rugalmas munkidőbeosztás.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét