Környezetvédelmi szakértő - Akusztika (Budapest)

Környezetvédelmi szakértő - Akusztika

Feladatok

  • a MÁV Csoport környezetpolitikai céljainak és környezetvédelmi stratégiájának megvalósítása, valamint jogszabályi kötelezettségeinek teljesítése
  • tervezi, kivitelezi és értékeli a szakterületébe tartozó zaj- és rezgésméréseket a MÁV Csoport és külső felek megrendelései alapján
  • közreműködik adott területen jelentkező általános vasúti- és üzletági környezetvédelmi feladatok szolgáltatásszerű megoldásában, szervezésében
  • közreműködik a hatósági eljárások és környezetvédelmi felülvizsgálatok lefolytatásában
  • kivizsgálja és megválaszolja a szakterületébe tartozó lakossági és egyéb panaszokat, közérdekű bejelentéseket
  • szakmai véleményeket, elemzéseket és döntés-előkészítő tanulmányokat készít
  • külső megrendelés alapján a fenti feladatok szervezése és végrehajtása
  • a központ akkreditált státuszának folyamatos fenntartásában való közreműködés

Elvárások

  • környezetvédelmi szakterületen szerzett közép-, vagy felsőfokú, állami iskolai végzettség (villamos-; gépészmérnöki végzettség előnyt jelent)
  • érvényes „B” kategóriás vezetői engedély; vezetési gyakorlat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • a munkakör betöltésének feltétele a munkaviszony létesítésekor érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • megbízhatóság, határozottság, pontosság, rugalmasság
  • kezdeményező-, kapcsolatteremtő, konfliktuskezelő képesség
  • együttműködő képesség, szervezőképesség
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • eredmény orientáltság, üzleti szemlélet

Előnyök

  • felsőfokú tanulmányok során akusztikai szakirány
  • a jogszabályok, hatósági előírások alapos ismerete
  • akkreditált vizsgáló-laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • minőségirányítási rendszer működtetésében szerzett gyakorlat, végzettség

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő
  • támogató munkahelyi légkör
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest