Környezetvédelmi tanácsadó (Budapest)

Magyar tulajdonú, budapesti székhellyel rendelkező környezetvédelmi, valamint munka- és tűzvédelmi tanácsadói tevékenységet folytató Megbízónk részére keresünk Környezetvédelmi tanácsadót budapesti lokációval országos munkavégzésre.

Megbízónk környezetvédelmi, valamint munka- és tűzvédelmi szakértői feladatok terén az elmúlt években számos, különböző méretű és profillal rendelkező magyar és nemzetközi vállalat számára biztosított alapos, megbízható és versenyképes szolgáltatást.

Környezetvédelmi tanácsadó

Feladatok

  • A szerződéses partnereknél környezetvédelmi operatív és tanácsadói feladatok ellátása
  • Környezetvédelmi bejárások, szemlék megtartása, azokról jegyzőkönyvek készítése
  • Oktatások megtartása
  • Környezetvédelmi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások és riportok teljesítése
  • Környezetvédelmi ügyvitelben a partnerek támogatása, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Környezetvédelmi mérések megszervezése
  • Levegővédelmi, hulladékgazdálkodási engedélyezések lebonyolítása, engedélyezési dokumentációk összeállítása

Követelmények

  • Egyetemi szintű környezetvédelmi / vegyészmérnöki végzettség
  • Termelő / tanácsadó vállalatnál / közigazgatásban szerzett 1-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Aktív, minimum középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, gyakorlatias gondolkodásmód, szakmai elkötelezettség
  • Precizitás, alaposság, jó kommunikációs készség
  • Fejlődési hajlandóság
  • Stabil számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel, ÁNYK program)
  • Környezetvédelmi jogszabályi ismeretek

Előnyt jelentenek:

  • ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, OHSAS 18001 szabványok szerinti irányítási
  • rendszerek ismerete, kiépítésben és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Vízvédelmi ismeretek, vízjogi engedélyeztetésben szerzett gyakorlat
  • ADR tapasztalat, képzettség

Amit kínálunk

  • Inspiráló munkakörülmények
  • Komoly szakmai kihívások, fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, családias, támogató csapat
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest