Kovácsolási specialista (Kecskemét) (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk autóipari termékeket gyártó és fejlesztő vállalat.

R&D csapatukba keresünk tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba:

Kovácsolási specialista (Kecskemét)

Feladatok

  • A megmunkálási területre keresünk hozzájuk kovácsolási területen jártas mérnököt, aki a fejlesztési projektekben fog ellátni szakértő feladatokat;
  • A projekt csapatokat fogja abban támogatni, hogy a vevői, autóipari és egyéb specifikációk alapján a termék biztonságos és minőségileg megfelelő legyen;
  • Részt vesz a beszállítók kiválasztásában, a gyártási technológia fejlesztésébe;
  • Költségoptimalizálási feladatai is lesznek.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök, Anyagmérnök)
  • Erős kovácsolási ismeret;
  • Összeszerelési tapasztalat;
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • A tudást és tapasztalatot értékelő bérezés;
  • Cafeteria, bónuszok, 13. havi;
  • Bejárástámogatás ill. irodai buszjárat városon belül;
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét