Követeléskezelési ügyintéző (Budapest)

Követelés kezelési ügyintéző

Feladatok:

  • A követeléskezelési folyamathoz kapcsolódó tevékenységek végzése.
  • Mind a gáz-, mind a villamosenergia szolgáltatásból származó kintlévőségek és az egyéb szolgáltatásból származó hátralékok kezelése.
  • Részvétel a behajtási tevékenységgel kapcsolatos folyamatok kidolgozásában, fejlesztésében.
  • Követelések nyilvántartása és kezelése, azok fizetési határidő lejártát követően peren kívüli behajtása.
  • A felszólító levelek, értesítő levelek dokumentált kiküldése.
  • Kapcsolattartás a behajtó és követeléskezelő külső partnerekkel.
  • Riportok készítése, belső adatszolgáltatás.

Elvárások:

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Pontos, precíz megbízható személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség írásban, szóban egyaránt

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest