Közbeszerzési csoportvezető (Budapest)

Cégünk, a Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. E projektek széles és igen speciális témákat fognak össze, melyekben akár Ön, vagy a környezetében élők is érintettek lehetnek. Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is.

Szeretne stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van a szakmai fejlődésre, előre lépésre és folyamatos kihívásokra? Szívesen dolgozna egy dinamikus, fejlődő környezetben, ahol elhivatott szakemberek egy emberként dolgoznak nemes, országos szintű közösségi célok elérésén?

Csatlakozzon hozzánk Jogi Igazgatóságunkra

                                                            Közbeszerzési csoportvezető

                                                                           munkakörbe.

   Mik lesznek a feladatok?

  • közbeszerzési eljárások előkészítéséhez és lebonyolításához kötődő feladatok teljes körű koordinálása
  • a közbeszerzési csoport munkájának megtervezése és felügyelete, a csoport munkatársainak közvetlen irányítása
  • szükség esetén ezen eljárások előkészítésében és lebonyolításában való operatív közreműködés
  • eljárások nyomon követése és ellenőrzése
  • közbeszerzési és beszerzési eljárások elektronikus felületeinek kezelése
  • közbeszerzési és beszerzési eljárások teljes körű dokumentálása (felhívások, dokumentációk stb.)
  • az eljárások iratanyagának ellenőrzése (dokumentáció, ajánlati felhívás, szerződéstervezet, jegyzőkönyvek, hirdetmények összegzés)
  • tájékoztatók, döntés előkészítő dokumentumok, kapcsolódó szerződéstervezetek közbeszerzési szempontú véleményezése
  • a közbeszerzési tervek, folyamatok, eljárások, munkamódszerek és eszközök folyamatos értékelésének, szabványosításának és javításának irányítása a hatékony és eredményes közbeszerzés biztosítása érdekében
  • kapcsolódó adatszolgáltatások teljesítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, a közbeszerzési eljárás kapcsán az arra kijelölt szervekkel
  • közreműködés külső és belső hatósági ellenőrzésekben
  • tanácsadás és támogatás nyújtása a társosztályok részére

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalat közbeszerzési és beszerzési eljárások teljes körű lebonyolításában (előkészítéstől a szerződéskötésig)
  • közbeszerzési jog, valamint a vonatkozó joggyakorlatok magabiztos ismerete
  • vezetői/csoportvezetői tapasztalat közbeszerzési és beszerzési területen
  • önálló, konstruktív munkavégzés
  • rendszerszintű, komplex gondolkodás
  • proaktív, probléma megoldó szemlélet
  • jó tárgyalási- és szervezőkészség
  • megbízható, terhelhető személyiség
  • részletekre való odafigyelés és minőségközpontúság
  • szoros határidők melletti munkavégzésre való képesség
  • kiváló tervezési, koordinációs és prioritásmeghatározási képességek
  • képesség a csapattagok motiválására, munkájuk és felelősségi körük megszervezésére,
  • koordinálására és irányítására

            Előnyt jelent:

  • közbeszerzési referensi végzettség
  • közbeszerzési eljárások központi ellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó minősítés
  • jogi végzettség
  • képesség a közös munkára és az erős munkakapcsolatok kialakítására

         Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • teljes munkaidős jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • igényes és változatos, folyamatos szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • dinamikus környezet, fejlődő vállalati háttér
  • támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség

  Miért érdemes velünk dolgozni:

  • mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,
  • nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület

Kezdés dátuma:

Kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással „közbeszerzési csoportvezető” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2021.02.12.

Budapest