Közbeszerzési tanácsadó (Budapest)

Közbeszerzési tanácsadási tevékenység

Hazai és európai uniós finanszírozású közbeszerzési eljárások lebonyolításában való közreműködés/tanácsadás.

Feladatok

  • közbeszerzési eljárások ajánlatkérői oldalon történő lebonyolításának menedzselése;
  • közbeszerzési kiírások/dokumentációk jogi szempontú összeállításában történő közreműködés, megbízóval történő kapcsolattartás

Elvárások

  • szakmai alázat és elhivatottság;
  • precizitás;
  • folyamatos szakmai fejlődés iránti igény;
  • nagy munkabírás

Előnyök

  • jogász végzettség;

és/vagy

  • közbeszerzési eljárások lebonyolításában való minimum 1 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • igényes belvárosi munkakörnyezet;
  • fiatal, lendületes szakmai gárda;
  • középtávú munkavégzési perspektíva

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest