Közbeszerző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több vagyunk, mint energia a hétköznapokban. Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalanul élvezhessék szolgáltatásainkat.

Csatlakozz az ELMŰ-ÉMÁSZ csapatához!

Közbeszerző

Feladatok

  • Közbeszerzési eljárások előkészítése, lefolytatása, előterjesztések, iratanyagok elkészítése, adminisztratív feladatok ellátása
  • A jelentkezések/ajánlatok elbírálásában való részvétel
  • A közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó adat- és információszolgáltatási feladatok végrehajtása
  • Közbeszerzési kérdésekben vélemények, állásfoglalások előkészítése
  • A közbeszerzési jog változásainak folyamatos nyomon követése
  • Szükség esetén beszerzési eljárások (pályáztatás, ajánlatkérés, módosítás) önálló bonyolítása, megrendelések kezelése és kontrollja
  • A (köz)beszerzési eljárások dokumentálása a Beszerzés tervezési rendszerben, (köz) beszerzési eljárásokról a státusz folyamatos vezetése, valamint a megkötött szerződések adatainak rögzítése
  • Előzetes piacfelmérés, piackutatás, piacelemzés
  • Döntés előkészítő anyagok készítése a (köz)beszerzési eljárásokról
  • Adatszolgáltatások, beszámolók, jelentések, elemzések, kimutatások és előterjesztések készítése

Követelmények

  • Legalább 3 éves, közbeszerzési eljárások önálló ellenőrzésében és/vagy önálló előkészítésében és lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat,
  • Felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói regisztráció
  • Felsőfokú végzettség,
  • Okj-s közbeszerzési referensi szakképesítés,
  • EKR rendszer ismerete és használata a hatályos Kbt. És a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolításában való jártasság,
  • Aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló munkavégzés képessége,
  • Csapatban való munkavégzés készsége,
  • Igényes és precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások - 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest