Középfeszültségű villanyszerelő (Gyöngyöshalász)

Középfeszültségű villanyszerelő

Leírás

Kraft Fm partnercégünk megbízásából keressük Középfeszültségű villanyszerelői pozícióba új munkatársunkat!

Feladatok

  • Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése és fenntartása.
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében.
  • Aktív részvétel a munkavégzés során felmerülő problémák megoldásában, egyéb műszaki hibák feltárása.
  • Az épületek, valamint a villamos és épületgépészeti rendszerek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása, ezen belül elsősorban a villamos rendszerek karbantartása és a felmerülő elektromos hibák elhárítása, javítása.
  • Az épületek elektromos rendszereivel, hálózatával, berendezéseivel kapcsolatban felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatainak ellátása.
  • Létesítményüzemeltetési technikusi munkakör betöltése.
  • Napi, előírás szerinti ellenőrzések, rutinfeladatok, állapotfelmérések elvégzése (szűrőcserék, vegyszertöltés, stb…) dokumentálása.
  • Tervezett és nem tervezett karbantartási tevékenységek elvégzése.
  • A létesítményüzemeltetési terület üzembiztonságának szavatolása, esetleges üzemzavarok mihamarabbi felszámolása, javaslattétel a hiba javítására, megelőzésére.
  • Napi és heti ellenőrzőlapok rendeltetésszerű töltése.
  • A területhez tartozó fontosabb mutatószámok meghatározásához szükséges adatok megbízható rögzítése.

Elvárások
  • Hálózat-és alállomás kezelői végzettség (120 kv kapcsolásig)
  • 2 műszakos munkarend vállalása 12 órás munkavégzésben (6:00-18:00, 18:00-6:00)
  • Kiváló koordinációs, stressztűrő, problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Jelentkezés fényképes önéletrajzzal!

Amit kínálunk
  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas, barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkaruha
  • Üzemanyag támogatás: 15 Ft/km

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász