Kozmetikus (lézerspecialista) (Szombathely)

Humán Centrum Kft.

Kozmetikus (lézerspecialista)

Leírás

A vállalkozás a legmodernebb diódalézeres szőrtelenítésre specializálódott.. Spanyolország és Horvátország után Szombathelyen bővíti szolgáltatásait.

Feladatok

  • női és férfi vendégek teljes körű önálló lézeres szőrtelenítése
  • konzultáció és tanácsadás
  • vendégkör aktív kiépítése és annak megtartása
  • időpontegyeztetés, számlázás, pénztár kezelése
  • anyagrendelés
  • további munkatársak betanítása

Elvárások

  • kozmetikus végzettség
  • elhivatottság, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség és magabiztosság
  • ápolt megjelenés
  • vendégközpontú gondolkodás
  • angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem (bejelentett munkaviszony + jutalék )
  • utazási hozzájárulás
  • rugalmas, tervezhető munkaidő-beosztás
  • hosszú távú munkalehetőség, feljődési és karrierlehetőség

Előnyök

  • lézeres szőrtelenítés területén szerzett gyakorlat

  •  útiköltség térítés

Munkavégzés helye

  • Szombathely
Szombathely