Közösségi média platform kezelésére kreatív-értékesítő munkatárs (Székesfehérvár)

Megbízónk székesfehérvári nagy múltú, elismert óra-ékszer kereskedelmi kiemelt üzletébe keres

Közösségi média platform kezelésére kreatív-értékesítő munkatársat

Székesfehérvári munkavégzésre

Feladatok

  • Weboldal fejlesztése, karbantartása
  • Digitális hirdetési kampányok kreatív tervezése, levezénylése
  • Digitális marketing tartalmak tervezése:
  • web, SEO, Social Media platformokra kreatív, érdekes anyagok, cikkek írása, fotók megjelentetése
  • Piackutatás és üzleti lehetőségek felkutatása
  • Vizuális anyagok készítése, tervezése, fotózása
  • Közösségi média trendek követése és alkalmazása
  • Folyamatos online tér jelenlét biztosítása
  • Ezek mellett az üzlet napi életében való részvétel is fontos
  • A vevők, érdkelődők tájékoztatása, értékesítésben való részvétel
  • Napi értékesítési feladatok ellátása
  • Ügyfélkiszolgálás, ékszerek, órák bemutatása a vásárlóknak
  • Napi munkaidejének 40%-a értékesítés lesz

Elvárások

  • Marketing, kreatív végzettséggel rendelkezik
  • Érti az online világot
  • Kreatív, nyitott gondolkodású
  • Gyorsan felméri a helyzetet, gyorsan tud döntést hozni
  • Önállóan eligazodik a social média világában
  • Kreatív ötleteit tudja bemutatni a tulajdonos felé
  • Azokat meg is tudja valósítani
  • Szereti ha emberek veszik körül
  • Ügyesen kommunikál
  • Gyorsan tanul
  • Rendkívül fogékony az új dolgokra
  • Impulzív

Amit kínálunk

Bérezés és juttatások a személyes találkozó során kerülnek megbeszélésre.

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Várjuk fényképes bemutatkozó anyagát.