Központi anyagmozgató- Szombathely (Szombathely)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres Központi anyagmozgató munkatársakat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szombathelyi munkavégzésre keres Központi anyagmozgató munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Félkész- és késztermékek üzemben történő szállítása vezetőüléses targoncával
  • Alapanyagok szállítása raktárból a termelésbe
  • Göngyöleg kezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses)
  • Homlokvillás targoncán szerzett tapasztalat
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 345 000 – 360 000 Ft
  • Kiemelt műszakpótlék (délután:30%, éjszaka:50%)
  • Karácsonyi és szabadságprémium
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárási támogatás (br.19,67 Ft/km)
  • Dolgozói kedvezményprogram (uszoda + edzőterem)
  • Ingyenes szállás lehetőség vagy albérlettámogatás

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés- napi 8 órába
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  345 000  Ft  / hó
Szombathely