KRIPTOGRÁFIAI SZAKÉRTŐ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

KRIPTOGRÁFIAI SZAKÉRTŐ/CRYPTOGRAPHY SPECIALIST

A csapat célja:

A Biztonsági Elemző terület IT biztonsági események kivizsgálását végzi, többek között a nyílt internet irányából érkező támadások felderítését, malware tevékenységek elemzését, szenzitív adatok kiszivárogtatásának tényének megállapítását, vagy egyéb nem kívánt információbiztonsági események feltárását. Biztonsági elemző munkatársaink a vizsgálatokat automatizált és manuális eszközökkel végzik, a feltárt és beazonosított kártékony kódokat analizálására pedig egy szeparált elemző környezet áll rendelkezésükre.

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Komplex IT biztonsági protokollok algoritmikus elemzés
  • Kriptográfia algoritmusok tervezése és elemzése
  • Tudományos kutatásban való részvétel
  • Publikáció szakmai folyóiratokban
  • Prezentáció szakmai konferenciákon.

  • Legalább BSc matematikus, vagy informatikus diplomával rendelkezel
  • Jártas vagy a kriptográfiában
  • Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Ami nálunk előnyt jelent:

  • Programozási ismeretek;
  • IT biztonsági minősítések (pl. ECES);
  • B kategóriás jogosítvány.

Amire nálunk számíthatsz:

  • Hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.
  • Nemzetközi együttműködésben való részvétel.
  • Szeléskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.
  • Fiatalos és lendületes csapat.
  • Home Office lehetőség.

Online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Kriptográfiai szakértő 2024 Jobline.hu” jeligét.

Budapest