Kulcs-Operátor (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

Kulcs-Operátor

Leírás

Felvillanyozna egy megbízható, stabil állás? Frissen szerzett szakmai tudásodat egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként szeretnéd kamatoztatni? Esetleg szeretnéd meglévő tudásodat egy olyan cégnél kamatoztatni, ahol törődnek veled? Akkor ez a pozíció csak Rád vár! Tiszaújvárosi elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz

KULCS-OPERÁTOR

munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

  • Termékek mechanikus elemeinek összeszerelése
  • Termékek vizuális ellenőrzése, tesztelése
  • Észlelt hibák jelzése, javítása
  • Számítógépes rendszerben történő dokumentálás

Elvárásaink:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kézügyesség
  • Hibátlan látás
  • Türelem, monotonitás-tűrő képesség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Elektronikai termelésben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és kiemelkedő juttatási csomag - SZÉP kártya
  • Bejárás támogatása
  • Hosszútávú együttműködés
  • Stabil, nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Sportolási kedvezmények
  • Flotta csomag
  • Szakszervezetek

Munkavégzés helye

Tiszaújváros