Küldeménykezelő munkatárs (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy nálunk a legjobb ügyfélnek lenni.
Csatlakozz hozzánk!

Küldeménykezelő munkatárs

Feladatok

  • Bejövő küldemények, levelek szortírozása, digitalizálása
  • Kimenő  ügyfélszolgálati levélküldemények borítékolása
  • Visszaérkezett levélküldemények válogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)

Munkaidő

  • Rugalmas beosztásban hétköznaponként
  • Heti  20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1874 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Diákmunka keretein belül ismerheted meg egy globális vállalat működését

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest