Külkereskedelmi munkatárs (Szombathely)

A hirdetés már lejárt!

Orvostechnikai eszközök kereskedelmével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Külkereskedelmi munkatárs

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs és szervezői képesség,
  • Önálló munkaszervezés,
  • Rugalmasság,
  • A nemzetközi kapcsolattartásból adódóan üzleti utakon való részvétel

Feladatok:

  • Termékeink nemzetközi viszonteladói hálózatának fejlesztési feladataiban való részvétel.
  • Kapcsolattartás, szervezői feladatok elvégzése.

Megbízóról:

  • Cégünk magyar tulajdonú vállalkozás, amelynek központja Szombathelyen van,
  • Tevékenységét tekintve orvostechnikai eszközök kereskedelmével és gyártásával foglalkozik immár 30 éve

Amit kínálunk:

  • Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező 30 éve alapított, piacvezető vállalkozás,
  • Kedvező időbeosztás,
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Határozatlan idejű,
  • Egyéb juttatások: Cafeteria

Munkavégzés helye:

Szombathely

Szombathely