Külkereskedelmi ügyintéző - üzletági asszisztens (Budapest)

Magyarországon piac meghatározó hulladékgazdálkodással foglalkozó, 100%-ban magyar tulajdonú cég, munkatársat keres üzletági asszisztens, külkereskedelmi ügyintéző munkakörre.

Külkereskedelmi ügyintéző - üzletági asszisztens

Feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi és belföldi partnerekkel
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése, tőzsdei indexálások nyomon követése
  • Szerződésállomány nyilvántartása,
  • Szállítási dokumentáció elkészítése, számlázás
  • Új partnerek felkutatása, piaci elemzések,
  • Részvétel a külföldi partnerekkel folytatott tárgyalásokon

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Proaktív személyiség, kereskedelmi/ üzleti gondolkodás
  • Angol nyelv ismerete, szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű Office programok használata
  • Pontos, határozott munkavégzés, nyitott szemlélet, kreativitás
  • Rugalmas, jó problémamegoldási képesség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség
  • További nyelv/nyelvek ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fő állású munkaviszony, versenyképes jövedelem
  • Eredmény függvényében: premizálási lehetőség
  • Családias hangulatú légkör, összetartó csapat
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Bejárás támogatása
  • Céges rendezvények

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva juttassa el részünkre.

Budapest