Külkereskedő (külföld)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk nagymúltú, brojler előállítására és kereskedelmére specializálódott, az európai és a tengerentúli piacokon is jelentős sikereket elérő, dinamikusan fejlődő cég.

Részükre keresünk

KÜLKERESKEDŐT

(BROJLER üzletág)!

Feladatok:

  • Felelős az országcsoportjához tartozó értékesítési tevékenységért az európai és a tengeren túli országokban;
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, partner látogatások, kiállításokon való részvétel, szakmai fórumokon történő aktív közreműködés;
  • Árajánlatok készítése;
  • Piackutatás, konkurencia figyelés;
  • A tervezésben való közreműködés és megvalósítás, riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú (agrár, külkereskedelmi, közgazdász stb.) iskolai végzettség;
  • Értékesítésben, külkereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Jó terhelhetőség, szorgalom, határozott személyiség;
  • Csapatjátékos, aki felelősségteljesen önállóan is tud dolgozni;
  • Költséghatékony gondolkodás;
  • Utazási hajlandóság;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Agrár képzettség;
  • Baromfi telepen szerzett gyakorlat;
  • Külkereskedelmi tapasztalat;
  • Bármely, az angolon kívüli nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkavégzés egy tradicionális, jól prosperáló vállalatnál;
  • Fejlődési lehetőség, külföldi szakmai munkakörnyezetben;
  • Versenyképes juttatási csomag.

Megbízónk a munkavégzéshez szükséges feltételeket, - képzéseket (a termékek professzionális ismeretét belső képzés keretében megtanítják) és továbbképzéseket - biztosítja, ami a hatékony és eredményes munkavégzéshez elengedhetetlen.
Versenyképes jövedelmet, gyors, nemzetközi környezetben is figyelemre méltó előmeneteli lehetőséget, biztosit.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, jelentkezését küldje el irodánknak!

JobArena Humán Szolgáltató Kft.
9022 Győr, Czuczor Gergely u. 13.