Kutató-Fejlesztő Mérnök (R&D Engineer) (Budapest)

Koreai székhelyű, műszaki műanyagok gyártásával foglalkozó nemzetközi partnerünk jászberényi üzemébe keres Kutató-Fejlesztő Mérnök kollégát.

Kutató-Fejlesztő Mérnök (R&D Engineer)

Feladatok

  • Polimer vegyületek és kompaundálási technológia fejlesztése és kutatása
  • A meglévő termékek és technológia folyamatos fejlesztése
  • Új készítmények és polimer keverékek kifejlesztése
  • Fejlesztési/kutatási projektek irányítása
  • A kutatási munkákról dokumentációk, jelentések készítése
  • Értékesítési csapattal való szoros együttműködés
  • Operátorok irányítása napi feladataik során

Követelmények

  • Vegyészmérnöki, műanyagipari végzettség
  • Pályakezdő vagy 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil szervezetben
  • Változatos munkakör nemzetközi partnerekkel, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Jászberény

Budapest