KVALIFIKÁLT KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Szentkirály)

A hirdetés már lejárt!

Szentkirályon található üzemünkbe keresünk

KVALIFIKÁLT KARBANTARTÓ TECHNIKUS

munkatársat, műszaki csapatba!

Olyan kollégát keresünk, aki gyártási folyamatokban való részvételével hozzájárul a termékeink magas színvonalához!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Rendszeres bérfejlesztés
  • Éves szinten bruttó 255 000 Ft cafetéria, iskolakezdési támogatás
  • Készenlét külön díjazása, 10 % havi ösztönző bónusz rendszer
  • Teljeskörű élet-, betegség-, és balesetbiztosítás
  • Igazán jó csapat, vidám légkör
  • Csapatépítők és más céges rendezvények
  • Jutalmazzuk a lojalitást, törzsgárdánk tagjai rendszeres jutalomban részesülnek!

Feladataid lesznek:

  • A termelő gépsorok és gyártó berendezések műszaki állapotának felmérése, tervezett javítások ütemezése, karbantartás tervezés
  • A zavartalan és hatékony üzemmenet biztosítása, heti/havi termelési program figyelembevételével
  • Hibaelhárítás, üzemzavar esetén azonnali intézkedés
  • Átszerelések végrehajtása (pl. termékváltás esetén), azokban részvétel
  • Hatékonyság javító megoldások kezdeményezése, javaslattétel
  • Megrendelt alkatrészek, raktári készlet figyelemmel kísérése, alkatrész raktárból be –illetve kivételezés
  • Gépsori kollégák részére karbantartó technikák oktatása
  • Lehetőség a beruházási feladatokban való részvételre

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Tapasztalat az élelmiszeripari gyártás területén
  • Gyakorlati munkatapasztalat karbantartásban
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, támogató és nyitott személyiség
  • Készenlét vállalása (max. 168 óra)

Előny nálunk:

  • Ha ismered az angol vagy német nyelvet (legjobb, ha mindkettőt!)
  • Ha vannak elektromos ismereteid, és ismered a PLC programozást

Munkaidő:

  • 1 műszakos munkarend
  • Készenléti idő

Munkavégzés helye: Szentkirály

Szentkirály