labor asszisztens (Budapest)

embriológiai -és ivarsejt labortóriumi asszisztensi munkakör

Labor asszisztens kollégát keresünk a Reprosys Termékenységi Központ Csapatába:

 Akit keresünk:

  • Elsősorban pályakezdő, vagy kevés gyakorlattal rendelkező kollégák jelentkezését várjuk
  • Odafigyelsz a részletekre, fontos számodra a precíz munkavégzés
  • Jó monotonitás tűrés jellemez
  • Kiemelten szereted a pontos és precíz adminisztrációt
  • Érdeklődést mutatsz a sejtek, sejtkultúrák, embriológia iránt

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok ellátása, a teljes laboratóriumi munkát illetően
  • spermium analízis végzése

 Elvárások:

  • szakirányú végzettség (biológus diploma (nem biomérnök!), labor technikus végzettség)
  • számítógép felhasználói szintű ismerete, excel, word és outlook kiemelten
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, precizitás, labormunka szeretete

Előnyök:

  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • laboratóriumi gyakorlat

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • kedves, befogadó csapat
  • körültekintő betanítás
  • modern munkakörnyezet
  • munkarend hétfő – péntek, esetenként szombat délelőtt, nincs éjszakai műszak
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka teamben

Budapest