Labor technikus - Sörfejtési labor (Budapest)

Labor technikus - Sörfejtési labor

Leírás

Egy világszerte ismert multinacionális élelmiszeripari vállalat budapesti üzemébe keresünk új munkatársakat labor technikus pozícióba a sörfejlesztési laborba.

Feladatok

  • A vizsgálatok megbízható és időre történő elvégzése a technológiai és minőségi standard betartásának támogatásával.
  • „Nem megfelelő termékkezelés” eljárás szerint a nem megfelelő termékekkel kapcsolatos befagyasztások. A tovább haladás megakadályozása.
  • Szűretlen, szűrt és fejtett sör, segédanyag, adalékanyag minőségi paramétereinek ellenőrzése a mintavételi és vizsgálati terv alapján.
  • Rend és tisztaság folyamatos biztosítása és fenntartása a laboratórium területén
  • Az eredmények gyors és pontos rögzítése.
  • Referenciaminták előkészítésében, kiértékelésében és körvizsgálatokban való aktív részvétel.
  • Érzékszervi bírálat
  • A mérőeszközök beállítása és ezek regisztrálása
  • A gépkezelők által elvégzett vizsgálatok ellenőrzése, a gépkezelők oktatásában aktív részvétel.

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú élelmiszeripari/szakirányú végzettség
  • megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismeretek

Amit kínálunk

  • Béredet minden hónap első munkanapján megkapod
  • Alapbéred mellé Cafeteriát adunk
  • Határozott idejű munkaszerződés
  • Bónusszal jutalmazzuk teljesítményedet
  • A szükséges munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és a biztonságos munkakörnyezetet biztosítjuk számodra
  • Dolgozói söröző és konditerem is található a vállalat területén belül, amit kollégáink munkaidőn kívül korlátlanul használhatnak
  • Dolgozói sört biztosítunk a kollégáknak
  • Egészségbiztosítási lehetőséget is nyújtunk

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Budapest