Laboráns (Szeged)

A szegedi központú Chili Produkt Kft., a régió egyik meghatározó fűszergyártó és kereskedelmi cége,

laboráns

munkatársat keres bővülő csapatába.

Feladatok

  • fűszerek, fűszerpaprika őrlemények, zöldségszárítmányok érzékszervi és műszeres vizsgálata, értékelése, számítógépes dokumentálása
  • minőségbiztosítási rendszer vonatkozó dokumentációjának vezetése
  • beérkező és gyártott árukból történő mintavétel, termékminták készítése
  • emailezés és telefonos kapcsolattartás cégen belül angol és magyar nyelven

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • biztos angol nyelvtudás beszédben és írásban
  • precizitás
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat, laboratóriumi vizsgálatokban való jártasság
  • magabiztos számítógép-használati tudás
  • Word és Excel felhasználói szintű ismerete

Előny

  • további idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő cég fiatalos csapatában való munkavégzés
  • versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Szeged-Szőreg

Szeged