Laboráns (Makó)

Piacvezető ízesítőanyag-gyártó élelmiszeripari céghez keresünk új kollégákat Laboráns munkakörbe, két műszakos munkarendbe Makóra.

Laboráns

Feladatok

  • Az alapanyagok és késztermékek analitikai, érzékszervi és mikrobiológiai vizsgálatának elvégzése, majd az eredmények dokumentálása
  • A laboratóriumi berendezések és eszközök ellenőrzése és kalibrálása
  • Mintagyűjtés és ezek minőségbiztosítási szempontból történő ellenőrzése, valamint ezen minták előkészítése külső laboratóriumok részére
  • A minőségügyi laboratóriumhoz kapcsolódó dokumentáció naprakészen tartása (pl. ISO dokumentáció)
  • Munkakörnyezet tisztaságának biztosítása

Követelmények

  • Középfokú szakirányú végzettség (laboráns/labortechnikus/vegyész technikus)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos, hétfőtől vasárnapig tartó munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (élelmiszermérnök, kémia, biológia szak)
  • SAP program ismerete

Amit kínálunk

  • Megegyezés szerinti alapbér
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Teljesítménybónusz, éves bónusz
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről:
  1. Szeged-Deszk-Klárafalva-Ferencszállás-Kiszombor
  2. Hódmezővásárhely-Szikáncs-Földeák
  3. Mezőkovácsháza-Végegyháza-Mezőhegyes-Pitvaros-Csanádpalota-Kövegy
  4. Nagylak-Magyarcsanád-Apátfalva
  • Útiköltség térítés: bérlet 86 %-a, autó esetén 30 Ft/km
  • Egészségbiztosítás, élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes parfümrendelési lehetőség

Munkavégzés helye

Makó

Makó