Laboráns (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Szereti a kihívásokat, részt venne egy kihívásokkal teli magas színvonalú technológiai fejlesztésben. Érdekli a Tejipar 21. századi technológiájának műszaki háttere. Folyamatosan fejlődő, Magyarország meghatározó tejipari vállalata debreceni üzemébe keres munkatársat az alábbi pozícióba

Laboráns

munkakörbe.

Feladatok

  • Alapanyagok, gyártásközi folyamatok, késztermékek vizsgálata
  • A vizsgálatokhoz tartozó folyamatos adminisztráció
  • A laboratóriumi műszerek ellenőrzése, kalibrálása
  • Laboratóriumi utasítások, ellenőrzési tervek betartása
  • Higiéniai követelmények betartása

Elvárások

  • Középfokú élelmiszeripari, vagy vegyipari végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Élelmiszeripari gyakorlat
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Pontosság
  • Kémiai, mikrobiológiai alapismeretek

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Munkába járási hozzájárulás

Munkavégzés helye

Hajdu-Bihar megye, Debrecen, Köntösgát sor 5.

Jelentkezését várjuk a "Jelenkezem az állásra" gombra kattintva.

Debrecen