Laboráns (Hajdúböszörmény)

lKarrier a Kőröstej Csoportnál

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

Új munkatársakat keresünk

hajdúböszörményi gyártóüzemünkbe
       (Hajdú-Bihar megye)

             laboráns

             munkakörbe

Feladatok

  • Alapanyagok és késztermékek minőségének ellenőrzése
  • Előírt laborvizsgálatok és elemzések elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú (vegyipari technikus) végzettség
  • Minőségügyi szabványok, jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Élelmiszeriparban szerzett laboráns tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, teljesítmény bónusz, év végi jutalom, egyéb munkavállalói juttatások, kedvezmények
  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás
  • Munkaidő: 2 műszakos, napi 12 órás munkarendben
  • A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék, munkaruha, védőeszköz biztosítása
  • Munkába állás: folyamatosan

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Hajdúböszörmény