Laboráns (Barcs) (Barcs)

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója, a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres Kőröstej Csoport új munkatársat keres barcsi gyártóüzemébe

Laboráns (Barcs)

pozícióba.

Ezek a feladatok várnak:

  • Alapanyagok és késztermékek minőségének ellenőrzése
  • Előírt laborvizsgálatok és elemzések elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha

  • Középfokú, szakirányú (vegyipari technikus) végzettséggel rendelkezel
  • Naprakész ismereteid vannak a minőségügyi szabványokról, jogszabályokról
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereted van
  • Analitikus gondolkodásmódoddal, pontos, precíz, önálló munkát szeretsz végezni.

Előnyök

  • Élelmiszeriparban szereztél laboráns tapasztalatot

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Felelősségteljes munka, előrelépési lehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás: bruttó 264.000,- Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye

7570 Barcs, Mészégető u. – korábban Dráva Tej üzeme

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Barcs