Laboráns munkatárs (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Laboráns munkatárs

A szegedi központú Chili Produkt Kft., Magyarország egyik meghatározó fűszerkereskedelmi és gyártó cége, laboráns munkatársat keres.

Feladatok:

  • fűszerek, fűszerpaprika őrlemények, zöldségszárítmányok érzékszervi és műszeres vizsgálata, értékelése, számítógépes dokumentálása
  • minőségbiztosítási rendszer vonatkozó dokumentációjának vezetése
  • beérkező és gyártott árukból történő mintavétel, termékminták készítése
  • emailezés és telefonos kapcsolattartás cégen belül angol és magyar nyelven

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • BIZTOS angol nyelvtudás beszédben és írásban
  • precizitás
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat, laboratóriumi vizsgálatokban való jártasság
  • magabiztos számítógép-használati tudás
  • Word és Excel felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • további idegen nyelvek ismerete

Nettó: 200.000 Ft

Szeged