Laboráns/Vegyésztechnikus (Dunaharaszti)

A MacDermid Alpha Hungary Kft. 20 éve sikeresen működik Magyarországon, az elektronikai ipar és autóipar számára gyárt forrasztástechnikai termékeket.

A Dunaharasztin lévő gyártóegységünkbe munkatársat keresünk

Laboráns/Vegyésztechnikus

pozícióba.

Feladatok

  • Laboratóriumi mérések végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások alapján
  • Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez
  • Mérési eredmények dokumentálása
  • Rend tartása, biztonsági szabályzatok betartása, auditokra való felkészülés
  • A belső kalibrálások rendszeres elvégzése

Elvárások

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteriával kiegészítve)
  • Munkába járás támogatása
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • Munkarend: Két műszak

Munkavégzés helye

Dunaharaszti

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.