Laborasszisztens (Tatabánya)

A Reckitt más: az elég jó itt nem elég.
A Reckitt a világ egyik leggyorsabban növekvő, vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniaiszer gyártásában.
Küldetésünk: Védeni, éltetni, gyógyítani, töretlen kitartással - egy tisztább, egészségesebb világért.
Küzdelmünk: Elérni azt, hogy a magas minőségű higiéniai, wellness termékekhez és tápszerekhez való hozzáférés jog legyen, nem pedig kiváltság.
Ezzel a gondolkodásmóddal teremtettük meg a 19 ikonikus márkánkat világszerte, köztük olyan ismert nevek, mint a Nurofen, Strepsils, Dettol, Finish, Vanish. Globális fogyasztóorientált látásmódunk a sikerünk mozgatórugója.
A londoni tőzsdén is jegyzett vállalatunk folyamatosan fejlődik és törekszik túlteljesíteni a célkitűzéseit.

Szeretne a leggyorsabban fejlődő egészségmegőrző és higiéniaszer gyártó vállalat tagjává válni?
Jelentkezzen tatabányai egységünkbe, mely 1996 óta működik, 1300 főt foglalkoztat. Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Laborasszisztens

Feladatok

  • Mintavételezés
  • Beérkező-anyagok ellenőrzése és minősítése
  • Gyártásközi ellenőrzés
  • Késztermékek ellenőrzése és minősítése
  • Kevert anyagok bevizsgálása és minősítése
  • Nem megfelelő anyagok kiszűrése és kezelése
  • Visszatartott minták gyűjtése és kezelése
  • Feljegyzések készítése és kezelése (nyomonkövetés)
  • Együttműködés a termeléssel és a raktárral
  • Szakjelentés készítése
  • Gyártósori méréses vizsgálatok felügyelete
  • Mérőeszközök kalibrálása, ellenőrzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Rugalmas, határozott személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kétműszakos 12 órás munkavégzés vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeretek, Word és Excel magabiztos használata
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér + nettó 25.000 Ft cafeteria / hó, éves bónusz, bejárás támogatás
  • Kedvezményes meleg étkezés, termékvásárlási lehetőség
  • RB részvényprogramban való részvételi lehetőség
  • Kedvezményes sportolási, fürdő és színházjegyvásárlási lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség egy terjeszkedő, nemzetközi FMCG vállalatnál

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Tatabánya