Laboratóriumi technikus (Lukácsháza)

Laboratóriumi technikus

Leírás

Feladatok

  • Kémiai laboratóriumban szerzett tapasztalat (oldatkészítés, faktorozás, standard oldatok készítése)
  • Vizsgálati minták összegyűjtése és előkészítése
  • Töltési térfogat meghatározása és mintavételi terv készítése
  • Alkáli mérések elvégzése automata titrátorral
  • Alkáli mérések elvégzése lángfotométerrel
  • Arzén tartalom meghatározása atomabszorpciós spektrofotométerrel
  • Vizsgálatokhoz szükséges mérőoldatok, kalibráló oldatok elkészítése
  • Mérési eredmények rögzítése és a hozzátartozó dokumentáció elkészítése
  • Információ biztosítása a termelés felé
  • Laboratóriumi mérőeszközök, mérőberendezések kalibráltsági állapotának felügyelete
  • Vegyszerek nyilvántartása, fogyásuk követése, rendelések jelzése a felettes felé
  • Összehasonlító mérések elvégzése és dokumentálása

Elvárások
  • Középiskolai vegyésztechnikusi végzettség minimális elvárás
  • Legalább 2 év tapasztalat nagyműszeres mérések elvégzésében (HPLC,AAS,AES)
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office: Excel, Word)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 2 műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza