Laborellátó technikus (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

„Csoportunk valódi ereje az emberi tőkében, nem a pénztőkében rejlik” (Dr. Jacques Servier)

A Servier csoport a betegek gyógyításában vállal globális szerepet az innovatív gyógyszerek felfedezésével, kifejlesztésével.
A cégnél meggyőződésük, hogy a teljes vállalat sikere minden egyes munkatársuk elégedettségén alapul. Különös figyelmet fordítanak munkatársaik vállalatukon belüli integrációjára és fejlődésére, mindezt egy jó közösség tagjaként színvonalas, igényes körülmények között, ahol kamatoztathatják tudásukat, és ahol a szakmai fejlődésre minden lehetőség adott.

Laborellátó technikus

Feladatok

  • Laborok oldószer igényének teljesítése
  • Üres edények begyűjtése
  • Lefejtéssel való újratöltése
  • Laborokba való visszaállítása
  • Edények tisztítása

Munkaidő

  • Heti 20 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • Nemzetközi környezet
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Kiemelkedő rugalmasság, az iskolai kötelezettségeidet komolyan vesszük

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Minimum vegyésztechnikus középfokú végzettség

Előnyök

  • Tapasztalat hasonló területen

Munkavégzés helye

Budapest III.

Budapest