LABORMÉRNÖK (Pest megye)

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik. A magyarországi OBO jelenleg mintegy 1300 főt foglalkoztat, telephelye a Budapesttől délkeleti irányban kb. 35 km-re fekvő Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található, és a nemzetközi vállalatcsoport legmeghatározóbb gyártó- és logisztikai központja. Ebből adódóan a vállalat kutatás és fejlesztés részlege is változatos feladatokat, izgalmas szakmai kihívásokat kínál a munkatársainak. Csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

LABORMÉRNÖK

Feladatok

  • mérések végzése, dokumentálása,
  • tesztmódszerek megválasztása, folyamatok összeállítása,
  • tesztberendezések kalibrációja és karbantartása (ügyintézés),
  • munkautasítások, dokumentációk elkészítése (pl. tesztberendezésekhez, tesztszoftverekhez) és oktatása,
  • folyamatfejlesztés, változtatások bevezetése,
  • az eredmények elemzése, javaslattétel technológiai /funkcionális/ méréstechnikai fejlesztésekre, azok egyeztetése a termékfejlesztőkkel,
  • technikus(ok) támogatása,
  • vizsgálati szabványok megismerése, értelmezése,
  • laboratóriumi eszközpark fejlesztéseire javaslattétel.

Elvárások

  • felsőfokú villamosmérnök erősáramú, vagy gyengeáramú műszertechnika specializációval (esetleg gépészmérnök/mechatronikus végzettség),
  • tárgyalóképes angol/német nyelvtudás,
  • alaposság, megbízható munkavégzés, precizitás,
  • méréstechnikai tapasztalat,
  • tapasztalat a mérőműszer üzemeltetésben, a mérőműszerpiac szereplőinek ismerete.

Amit kínálunk

  • tanulási lehetőség, szakmai fejlődés, változatos feladatok,
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet, szakmailag elhivatott és együttműködő csapat,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből, valamint éves bónuszból és béren kívüli juttatásból áll,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről.

Munkavégzés helye

2347 Bugyi, Alsóráda 2. (Pest megye délkeleti része)