Labortechnikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Technikus

Feladatok:

  • technológiai és fejlesztési vezető támogatása döntéselőkészítő anyagok készítésével (fejlesztési gyártásokról és a teszteredményekről)
  • selejtstatisztikák készítése
  • fejlesztési gyártás támogatása
  • gyártás adminisztrációja (CRM rendszer)
  • labor minőségellenőrzési munkájának támogatása

Budapest 19. kerületében lévő gyártó partnerünk számára keressük 'Technikus' kollégájukat. Ha szívesen kilépnél a laboratóriumból, s végeznéd a fejlesztési és gyártási feladatokat termelő körülmények között, akkor várjuk jelentkezésed!

Elvárások:

  • középfokú vegyésztechnikus végzettség
  • 5 év termőcégnél szerzett szakmai tapasztalat fejlesztési, vagy minőségbiztosítási területen
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • műszaki és matematikai érzék
  • önálló, precíz, megbízható és proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • labortechnikus tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • klasszikus és műszeres analitikában való jártasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • utazási támogatás a törvényben meghatározottak szerint
  • hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • hétköznap, általános irodai munkarendben történő munkavégzés heti 40 órában
  • fejlődési lehetőség
  • Budapest 19. kerületében történő munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest