Laborvezető (Fejér megye)

Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LABORVEZETŐ

(16-0326)

pozícióba.

Feladatok

  • A mérőlaborban tevékenykedő mérnökök és technikusok hatékony irányítása, mentorálása, munkájuk szervezése (5 fő);
  • Laboratóriumi mérések tervezése, végrehajtása, felügyelete;
  • Mérőprogramok készítése (Zeiss);
  • Mérőeszközök beszerzése, hitelesítése;
  • Auditokon való részvétel.

Elvárások

  • Min. műszaki középfokú végzettség (előny: műszaki felsőfokú végzettség);
  • Méréstechnikai területen szerzett többéves tapasztalat;
  • Előny a vezetői / autóipari háttér;
  • Zeiss gyakorlati ismeretek;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzetben is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0326”-os referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu