Lakatos (Tiszaújváros)

Lakatos álláslehetőség Tiszaújvárosban, azonnali kezdéssel!

Lakatos

Feladatok

  • Munkadarabok alakítása kézi és gépi forgácsoló alapeljárásokkal
  • Alapszerelési műveletek végzése, oldható és nemoldható kötések készítése
  • Munkafeladat végrehajtásának, az ahhoz szükséges anyagok, segédanyagok, előre gyártott elemek, gépek, szerszámok, mérőeszközök, felfogó- és befogóeszközök, védőfelszerelések előkészítése
  • Gépipari alapmérések, alak- és helyzetpontossági mérések végezése
  • Lemezek megmunkálása, összeállítása és hegesztése (Horganyzott és Saválló)
  • Magasban végzett szerelési folyamatok értelmezése, végezése
  • Oldható és nemoldható kötések és helyzetbiztosító elemek készítése, bontása, javítása és cserélése
  • Zárak, biztonságtechnikai eszközök cseréje, szerelése, ellenőrzése

Követelmények

Elvárás:

  • Szakképzett lakatos- vagy Gépészeti, gépész szakirányú szakközépiskolai- vagy egyéb fémipari végzettség

Előnyt jelent:

  • Szakmában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafetéria - nettó 28.000 Ft / hó
  • Műszakpótlék 30% + vasárnapi pótlék 50%
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Teljesítmény alapú bónusz

Munkavégzés helye

Tiszaújváros