Lakatos (Budapest)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Lakatos
284

Feladatok

  • Luxus lakóautók fémvázának kialakítása, ehhez szükséges alapmérések elvégzése és gyártás során a méretek folyamatos ellenőrzése

  • Acél -és fémszerkezeti elemek gyártása, a legyártott elemek összeillesztése és az alapra való felerősítése műszaki rajzok és előírások alapján

  • Esetleges gyártási hibák javítása

  • Fémvázra illesztendő borítások kiszámolása, legyártása és helyére illesztése

  • Kötések készítése

  • Hegesztési feladatok elvégzése

Elvárások

  • Lakatos, Karosszérialakatos végzettség vagy kapcsolódó szakirányú bizonyítvány vagy több éves szakmai tapasztalat hasonló területen

  • Hegesztésben szerzett gyakorlat

  • Logikus, problémamegoldó hozzáállás

  • Felelősségteljes munkavégzés

  • Szépérzék és modern gondolkodásmód

  • Terhelhetőség

  • Csapatszellem, megbízhatóság - (Csapatban fogsz dolgozni!)

Amit kínálunk

Luxus lakóautók építésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk legújabb kollégáinkat LAKATOS/ Karosszérialakatos pozícióba BUDAPESTI, 16. kerületi munkavégzésre

Egy műszakos munkarendben, luxus termék gyártásával foglalkoznál, mindezt magas színvonalú, családias munkahelyen? Jó a műszaki érzéked és fontos, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből? Szeretsz újat alkotni és a lehetetlent is megoldani? – Akkor GYERE és DOLGOZZ velünk!

  • MAGAS fizetés, mely az eltöltött idővel és szakmai tapasztalattal tovább EMELKEDIK

  • Próbaidő után CAFETERIA, amely a cégnél töltött idővel folyamatosan EMELKEDIK

  • TELJESÍTMÉNYBÓNUSZ, mely már a próbaidő alatt is jár

  • 1 műszakos munkarend (6:00-14:30)
  • VAN lehetőség túlóra vállalására
  • Teljes munkaidős állás, HOSSZÚ TÁVON
  • Támogatjuk a munkába járást, amennyiben távolabbról érkeznél
  • Családias hangulat, szuper vezetők és kulturált körülmények várnak RÁD
  • Felelősségteljes munkád lesz az első naptól kezdve, de MINDENRE MEGTANÍTUNK és erre tényleg időt szánunk!
  • Olyan terméket gyárthatsz, amitől az állad is le fog esni! :)

Budapest