Lakatos (Kiskunhalas)

A hirdetés már lejárt!

Kiskunhalasi telephelyű, ipari szivattyúk egyedi gyártásával foglalkozó vállalatunk munkatársat keres

Lakatos

pozícióba

FELADATOK:

  • Cégünk által gyártott és bérmunkában megrendelt termékek, alkatrészek lakatos munkáinak gyártási dokumentáció szerinti elvégzése a minőségi szabályok figyelembe vételével.

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség: szerkezetlakatos, vagy gépszerelő, vagy hegesztő (szakközépiskolai / szakmunkás bizonyítvány)
  • Próbamunkán való megfelelés
  • Mérési ismeretek (kézi mérőeszközök önálló, magabiztos használata)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Műszerismeret, anyagismeret
  • Megbízható, felelősségteljes hozzáállás

ELŐNY:

  • Szakmai, egyéb fém megmunkálási tapasztalat előny
  • Többéves szakirányú tapasztalat
  • Minősített hegesztői végzettség
  • Érettségi
  • Önálló munkavégzés
  • Darukezelői, targoncavezetői bizonyítvány előnyt jelent
  • "B" kategóriás gépjármű vezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkába állás
  • Egyműszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes munkabér
  • Munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés, albérlet támogatás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra Önéletrajz csatolásával

Kiskunhalas