Lakatos (Berhida)

Berhida - Peremarton-gyártelepen található növényvédőszer bérmunka szolgáltatással (kiszerelés, formálás, logisztikai tevékenység) foglalkozó nagyvállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Lakatos

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség,
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, fegyelmezettség, pontosság, nyitottság, pozitív szemlélet,
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Középfokú gépész végzettség,
  • Hegesztési ismeret, vegyipari jártasság, targoncás jogosítvány

Feladatok:

  • A gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása,
  • A gépek tervszerű ellenőrzése,
  • Számítógépes adatnyilvántartás (Hibanapló),
  • Megelőző karbantartás elvégzése,
  • Váratlan hibák javítása

Amit kínálunk:

  • Biztonságos- és hosszú távú munkalehetőség,
  • Bejelentett munkaviszony, pontos bérfizetés,
  • A régión belül versenyképes bérezést biztosítunk széleskörű juttatási rendszerrel kiegészítve, 40%-os műszakpótlék 18 órától másnap reggel 6 óráig,
  • Próbaidő alatt mozgóbér cafeteriát juttatunk, próbaidőt követően válogathatsz a CAFETERIA elemeink közül,
  • Munkába járás támogatása: üzemanyag támogatás 30 Ft/km, bérleted árát pedig 100%-ban megtérítjük,
  • Éves (nyári) prémium,
  • Évente kétszeri bónusz,
  • Plusz 2 nap pótszabadság (1 év munkaviszony után),
  • Lakásvásárláshoz kamatmentes munkáltatói kölcsön (1 év munkaviszony után),
  • Évente kétszeri munkabérelőleg felvételi lehetőség,
  • Karácsonyi pulykapénz,
  • Év végi ajándékcsomag,
  • Nyaralási lehetőség,
  • Iskolakezdési támogatás,
  • Kedvezményes bankszámla- és mobiltelefon csomagot is igényelhetsz,
  • Évente 2x vitamin juttatás az egészség megőrzésének érdekében,
  • Munkatársaink folyamatosan fejleszthetik szakmai tudásukat (külső- és belső képzések),
  • Minőségi védőfelszereléseket és munkaruhát biztosítunk számodra, valamint,
  • Modern raktári környezet, biztonságos munkakörülmények és jó hangulatú, segítőkész csapat vár Rád!, ,
  • Munkahelyi extrák:, céges parkoló, zuhanyzási lehetőség, ingyenes kávézó, céges rendezvények, ,
  • A próbaidőd lejárta után bruttó 100.000,- Ft belépési bónuszt juttatunk részedre., ,

Megbízóról:, Partnerünk növényvédőszer bérmunka szolgáltatás keretében - főként külföldi partnerei részére - nyújt teljes körű szolgáltatást (kiszerelést, formálást és logisztikai tevékenységet)., Hosszú távra keresünk csapatukba - Berhida - Peremarton-gyártelep székhelyükre - munkatársat

Munkavégzés helye:

Berhida

Berhida