Lakatos gépszerelő (Pécs)

Lakatos gépszerelő

Partnerünkről:

Partnerünk 30 éves múlttal rendelkező, gumiabroncsok kis- és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó innovatív cég. Palettájuk folyamatosan bővül, jelenleg több, mint 50 márka termékei állnak a vásárlók rendelkezésére.

Feladatok:

  • Technológiai leírás és rajz alapján részegységek szerelése
  • Szükséges utómunkák elvégzése (furatok, menetvágás)
  • „Q Siegel” felhelyezése, megfelelő használata
  • Ellenőrző listák (checklisták) aktuális kitöltése
  • Szétszerelés, szállításra előkészítésben való részvétel, annak felügyelete
  • Anyagok, alkatrészek vizuális ellenőrzése szerelés előtt, hiba esetén a MEO értesítése
  • Selejteztetés, amennyiben nem lehetséges a javítás
  • Szerelés során megmaradt anyagok előírás szerinti visszajuttatása a raktárba
  • Munkák dokumentálása
  • A biztonságos szerelési előírások betartása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (elsősorban géplakatos)
  • Releváns emelőgép vizsga előny
  • Műszaki rajzolvasás
  • Minőség iránti tudatos elkötelezettség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, koncentrációkészség

Amit kínálunk:

  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • Kedvezménykatalógus
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények

Munkavégzés helye

Pécs, Baranya

Pécs