Lakatos - Gödöllő (Gödöllő)

Lakatos - Gödöllő

Leírás

Rendelkezel lakatos minősítéssel?

Nem jelent gondot a két műszakos munkarend vállalása?

Vagy most kezdted a szakmát?

Gödöllői székhelyű munkagép és alkatrészgyártó partnerünk részére keresünk, 2 műszakos munkarendbe lakatos kollégákat.

Feladatok

  • A rábízott félkész és késztermékek hegesztési technológiai előírásnak megfelelő minőségben és mennyiségben történő előkészítése.
  • Esetenként felettese által kiadott – egyébként munkaköréhez nem tartozó – feladatok elvégzése.
  • Köteles vezetni rajzszámonként és sorszámonként az AC (Auto Controll) lapot.
  • Műszaki rajz olvasás

Elvárások
  • Rendelkezel szakmunkás hegesztő vagy lakatosvégzettséggel és darukezelői engedéllyel
  • Van érvényes tűzvédelmi bizonyítványod
  • Szereztél már tapasztalatot lakatosként vagy hasonló pozícióban

Amit kínálunk
  • Sávos alapbérezés
  • Bónuszrendszer
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Túlóralehetőség
  • Sokszínű munkakörnyezet
  • Oktatások, továbbképzések

Munkavégzés helye

Gödöllő

Gödöllő