Lakatos hegesztő (Pécs)

Lakatos hegesztő

Partnerünkről:

Partnerünk 30 éves múlttal rendelkező, gumiabroncsok kis- és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó innovatív cég. Palettájuk folyamatosan bővül, jelenleg több, mint 50 márka termékei állnak a vásárlók rendelkezésére.

Feladatok:

  • egyedi, kis szériás, elsősorban vékony rozsdamentes lemezalkatrészek, kis falvastagságú rozsdamentes zártszelvény hegesztett szerkezetek vagy
  • szénacél lemezalkatrészek, zártszelvény hegesztett szerkezetek dokumentáció szerinti összeállítása, hegesztése, egyengetése, varratlemunkálása, varrattisztítása
  • hegesztő menetes csapok, anyák, lemezek ponthegesztése
  • alkatrész méreteinek ellenőrzése

Elvárások:

  • szakmunkás hegesztő vagy fémipari végzettség
  • rajzolvasási képesség,
  • Önálló munkavégzés a betanulási idő elteltével
  • hegesztési szabványok, jelölések ismerete
  • több éves, gyártásban szerzett AWI és/vagy CO hegesztői gyakorlat, rutin
  • több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • minősítés lemezre vagy csőre
  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • Kedvezménykatalógus
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények

Munkavégzés helye

Pécs, Baranya

Pécs