Lakatos, karosszéria lakatos (Dunaharaszti)

Részvétel nemesacél medencék, jakuzzik gyártásában, lakatosipari munkába betanítást biztosítjuk

A Direct-Line Kft. egyik fő profilja rozsdamentes acél medencék, jakuzzik tervezése, gyártása és telepítése.

Leendő munkatársaink feladata:
Nemesacél medencék, jakuzzik gyártási munkáiban való részvétel, az egyes lakatosipari munkafolyamatokba a betanítást biztosítjuk.

Elvárások:
- műszaki rajz olvasási készség
- jó problémamegoldó képesség
- megbízhatóság és alaposság
- képesség önálló munkavégzésre
- csapatmunkában való hatékony részvétel

Előny:
- rozsdamentes anyagok feldolgozása területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- jó munkahelyi légkör
- kulturált munkakörnyezet
- változatos munkavégzés
- szakmai fejlődés lehetősége
- versenyképes bérezés és egyéb juttatások

Munkavégzés helye:
Direct-Line Kft. telephelye, Dunaharaszti

Dunaharaszti