Lakatos - mechanikai műszerész (Pécel)

A hirdetés már lejárt!

Cégünk már több, mint 5 éve foglalkozik automata berendezések, zsáktöltő mérlegek, átfolyás mérlegek gyártásával és szervizelésével. Növekvő megrendeléseink magas szintű kielégítésére keresünk új munkatársat.

Lakatos - mechanikai műszerész

Feladatok

  • Célgépek mechanikus összeszerelése műszaki tervek alapján
  • Célgépek mechanikus telepítése a megrendelő telephelyén (géptől függően egyedül, vagy társakkal)
  • Gépalkatrészek elkészítése műszaki rajzok alapján
  • Hegesztett szerkezetek összeállítása (max. 3m-es méretig)

Elvárások

  • 2-5 év, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Ívhegesztési tudás (bevonatos elektródás, CO2 védőgázas)
  • Precíz munkavégzés
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Műszaki érzék
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely. Rugalmas, baráti légkör.

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

2119 Pécel

Szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.

Pécel