Lakatos pozícióba munkatársat keresünk (Hajdúböszörmény)

A hirdetés már lejárt!

Lakatos pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok

  • Fémlemez vágás és átalakítás céljára történő előkészítése
  • Vas- és fémszerkezetek, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása
  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása
  • Váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák végzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség.
  • Precizitás, megbízhatóság, döntésképesség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Két műszakos (2*8 órás) munkarend vállalása
  • Ügyelet vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előnyök

  • Élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalat
  • Hajdúböszörményi lakhely

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Leírás

Megemelt bérek, bővülő juttatások!Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni?Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú sajtok sikereinek?Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?

Munkavégzés helye

Hajdúböszörmény