Lakatos/Hegesztő (Budapest)

Lakatos/Hegesztő

Partnerünkről:

Fém és műanyag feldolgozással, nyomástartó berendezések tervezésével és gyártásával foglalkozik.

Feladatok:

  • Hegesztési feladatok elvégzése a termék műszaki tervdokumentációi alapján
  • Forgató és/vagy pozícióban való hegesztés
  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése

Elvárások:

  • Szakirányú fémipari (szerkezetlakatos, hegesztési ismeretek) végzettség
  • Hegesztésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség, anyagismeret, mérőeszköz használata
  • Jó kézügyesség, tanulékonyság, igényes munka
  • Pontos, Precíz munkavégzés
  • Szakmai hozzáértés
  • Több műszakos munkarend és/vagy túlóra vállalása

Előny:

  • Csővezeték-, illetve nyomástartó berendezések gyártásában szerzett tapasztalat és tűzvédelmi szakvizsga.
  • Érvényes hegesztői minősítés
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes javadalmazás
  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Biztonságos, kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Budapest