LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LAUNCH MANAGER

(16-1565)

pozícióba.

Feladatok

  • Új termék bevezetési és gyártástelepítési projektek koordinálása,
  • Projektben résztvevők irányítása mátrix rendszerben,
  • Idő- és költségvetési tervek készítése, betartása és betartatása,
  • Projektek képviselete a vevők előtt,
  • Külsős vállalati kapcsolatok fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (a műszaki diploma megléte előnyt jelent),
  • Projektek vezetése terén szerzett munkatapasztalat,
  • Gyártóipari háttér (előny az autóiparban szerzett tapasztalat),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye

Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar éas angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1565”-ös referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu